Uczestnicy


Na warsztatach może jednocześnie być 30 uczestników, na tyle pozwalają nam państwowe finanse i warunki lokalowe. Jednakże znalazło się miejsce dla kilkorga sympatyków, którzy od czasu do czasu uczestniczą w naszych zajęciach.

Jak do nas dołączyć?

Wszyscy, którzy są uczestnikami muszą mieć aktualne orzeczenie o niepełnosprawności ze wskazaniem do pracy na warsztatach. Niestety na dzień dzisiejszy mamy komplet. Jeżeli jednak chcesz wpisać się na listę oczekujących, przyjdź, zostaw kserokopię orzeczenia i wypełnij podanie ;-) Potem trzeba uzbroić się w cierpliwość i …. czekać.

Każdy uczestnik ma swój zeszyt, w którym samodzielnie, bądź przy wspomożeniu terapeuty zapisuje, co robił w danej pracowni w określonym dniu. Zgodnie z przyjętymi u nas zasadami podopieczny „wędruje” po różnych pracowniach. W praktyce oznacza to, że co miesiąc, przez co najmniej pierwsze pół roku, zmienia pracownie. Oczywiście ma prawo wyrażać swoją opinię i przy kolejnych „przejściach” między pracowniami uwzględniane są przez Radę Programową WTZ jego uwagi. Na dzień dzisiejszy mamy już kilku uczestników, którzy zdecydowali się pracować tylko w jednej, ulubionej pracowni.

informacje o wolnych miejscach >>

Wszelkie prawa zastrzeżone
© WTZ TPD Łódź-Bałuty